Tijdens W.I.L.D. bieden we het volgende aan:
Vrijdag, zaterdag en zondag
Ontbijt: € 9,00 per persoon (het ontbijt wordt alleen aangeboden bij afname van minimaal 10 personen)
Lunch: € 10,00 per persoon
De trainers maken iedere dag gebruik van de lunch. Omdat we met z'n allen op kamp zijn, vinden we gezellig als ook de deelnemers hierbij aansluiten. Hoe meer zielen,
hoe meer vreugd! En oh ja, de corvee diensten zijn uitbesteed.
Donderdag
Op donderdagavond is er soep voor de hongerige troep! We bieden huisgemaakte tomatensoep aan met een stokbroodje en overheerlijke kruidenboter volgens recept van cuisine de ruisseau.
We hebben een gewone, vega en koolhydraatarme variant. Meer opties kunnen we helaas niet aanbieden.
De kosten zijn € 5,00 per persoon, kinderen van 4 tot 12 jaar betalen € 2,50 per kind.
We eten op het 'pleintje' voor de partytent van de organisatie. Er zit geen drinken bij inbegrepen, maar je mag je eigen drinken meenemen.
De tijd zal ongeveer 18 uur zijn en wordt gecommuniceerd via het WhatsApp kanaal. Heb je betaald voor soep, maar ben je later? Kom gerust alsnog een kommetje opscheppen, maar je moet het wel even
zelf warm maken.
Vrijdag, zaterdag & zondag
De foodtruck van Petro & Jeroen staat vanaf vrijdag, ook overdag, op het terrein voor frietjes, snacks, broodjes, ijsjes en koffie.
Zaterdag
BBQ: € 20,00 per persoon, kinderen van 4 tot
12 jaar betalen € 10,00 per kind.
Locatie
Het ontbijt, lunch en de BBQ vinden plaats in het restaurant van de camping en bij mooi weer buiten op het terras.
Voor de overige maaltijden hebben we geen garantie dat je overdekt kunt zitten, uiteraard mag je je eten wel meenemen naar je kampeerplek.