Op 18, 19 en 20 augustus vindt de vierde editie plaats van W.I.L.D. Why I Love Dogs
Tijdens dit weekend zijn er workshops, op vrijdagavond een avondwedstrijd en op zaterdagavond een feestavond. Kortom een leerzaam en gezellig weekend voor hondenliefhebbers!
Korte impressies van W.I.L.D. 2021 en W.I.L.D. 2022
Donderdag
16:00 uur: Camping geopend voor deelnemers
Vrijdag
08:45 uur: Inzegening door Pater Leo
09.00 uur: Workshops
18:00 uur: Line dance onder leiding van MC Leon
18:15 uur: Avondwedstrijd
Zaterdag
09.00 uur: Workshops
18.30 uur: Buffet
20.00 uur: W.I.L.D. Pink Party
Zondag
09.00 uur: Workshops
Vrijdag | Zaterdag | Zondag |
Agility: Geertje Schijf, Marleen Haefneefstingels en Patrick Driessen | Agility: Eva Lacnakova, Truus Voshart en Jan Sprij | Agility: Eva Lacnakova, Geertje Schijf en Patrick Driessen |
Hoopers: Danielle van Dam en Mary Kerssen | Geurdetectie: Anita van Schijndel | Body Awareness: Mary Kerssen |
Hoopers: Danielle van Dam en Eugenie van Oirschot Schapendrijven: Familie Proost |
Geurdetectie: Corrie Jansen Hoopers: Eugenie van Oirschot en Mariska Haring |
Omdat we veel aanmeldingen verwachten mag je, per dag, inschrijven voor één keer agility en één keer iets anders. Het is niet toegestaan om met dezelfde hond meerdere workshops per dag in te schrijven. Indeling gebeurt op basis van binnenkomst.
Alle communicatie gaat via de Facebookgroep Agilityclub goes W.I.L.D.
Kamperen
Eén of twee personen (1 tent/caravan/camper): € 20,00 per nacht
Iedere extra persoon: € 6,00 per nacht
Dit is exclusief stroom en inclusief honden, er is geen mogelijkheid om (tegen betaling) een plaats inclusief stroom te reserveren. Er mag onder geen beding worden
aangesloten op de stroompunten.
Voor warm water zijn munten van één Euro nodig.
Workshops
Agility : € 47,50 per hond
Body Awareness: € 37,50 per hond
Geurdetectie: € 37,50 per hond
Hoopers: € 37,50 per hond
Schapen drijven: € 37,50 per hond
Buffet: € 22,50 per persoon
Let op: tot 1 juni 2023 wordt het inschrijfgeld voor de workshops (inclusief camping en buffet) gerestitueerd bij annulering, daarna niet meer. Je mag de workshop openbaar aanbieden. Voor agility geldt dat de vervangende combinatie dezelfde hoogte moet springen. Voor de wedstrijd wordt het inschrijfgeld gerestitueerd tot 08 augustus 2023.