Ready 2 Run heeft in navolging op de seminar die ze in Februari van dit jaar hebben georganiseerd, wegens de enthousiaste reacties, enkele nieuwe seminars gepland aan het einde van dit jaar en in het begin van volgend jaar.
Op zaterdag 28 en zondag 29 november 2009 komen Nic Jones en Toni Dawkins weer een weekend naar Nederland om dit seminar te geven. Het seminar is toegankelijk voor alle handlers en honden die wedstrijden lopen in graad 1, 2 of 3. Het seminar bestaat uit 2 dagen en wordt afgesloten met een wedstrijdje. Het seminar wordt gehouden in de DiT hal in Bergen op Zoom.
Op zaterdag 23 januari 2010 wordt er ook een ééndaagse seminar georganiseerd, welke wordt gegeven door Cathy McDonald en Caroline Bolwijn. Tijdens die seminar zal er aandacht besteed worden aan raakvlak training, wissels en lange lijnen. Dit seminar is toegankelijk voor handlers en honden uit de 1e, 2e en 3e graad, maar is ook toegankelijk voor handlers met honden van 16 maanden of ouder die alle toestellen beheersen maar nog niet het wedstrijd circuit in zijn gegaan. Ook dit seminar wordt gehouden in de DiT hal in Bergen op Zoom.
Meer informatie en inschrijving is te vinden op de website www.ready2run.net onder de knop seminars.
Voor het geval de inschrijving via de website niet lukt of mogelijk is kan er altijd even een mail gestuurd worden naar caroline@ready2run.net
Voor overige vragen kan er natuurlijk ook contact opgenomen worden.
Copyright 2009-2012 Stichting Agilityclub